Bansko Turu 4* Platinum Casino & Spa Hotel

  • Yurt Dışı Tur
  • 4 Gece, 4 Gün
  • İzmir Çıkışlı
  • İzmir Dönüşlü
199.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Sınırsız Eğlence Dolu Bansko Kayak Merkezi

Fiyat Hesapla

1. Gün - İzmir - Bansko

1 Gün:

Akşam 16:00 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler Önü, 16:10,Susuz Dede Durağı, 16:20 Üçyol Kamil Koç Yazıhanesi önü, 16:40 Bornova Ege Üniversitesi Hast.Önü, 17:20 Karşıyaka MOYA TUR Acenta önü, 17:30 Girne Yunuslar Mavi Kule, 17:40 Bostanlı İskelesi Önü, 17:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra Bulgaristan`a doğru yola çıkıyoruz. Çanakkale, Edirne üzerinden Kapıkule`ye ulaşıyoruz. Gece saatlerinde Kapıkule`deki gümrük işlemlerimizin ardından Avrupa`nın 2. Büyük kayak merkezi olan Bansko` ya hareket ediyoruz. Sabah erken saatlerde varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerinde, toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba`nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan, 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.  4*PLATİNUM CASİNO & SPA HOTEL vb.


2. Gün - Bansko

Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası`nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.  4*PLATİNUM CASİNO & SPA HOTEL vb.


3. Gün - Bansko ( Extra Sofya Turu )

Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası`nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler (30 EUR). Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan AlexsanderNevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli`ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, şehrin simgesi olan Banya başı camiini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve Bansko` yadönüş. Geceleme otelde.  4*PLATİNUM CASİNO & SPA HOTEL vb.


4. Gün - Bansko - İzmir

Sabah kahvaltısı sonrası Kapıkule`ye hareket.  Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu üzerinden İzmir`e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarımızın ardından, akşam saatlerinde İzmir`e ulaşarak, bir başka MOYA TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.